| EllySiAtat a întrebat:

:) Stiu ca, sunt multe intrebari de genul acesta dar... Ce aveti cu Justin Bieber? De ce traiti in trecut? Da, inteleg cand avea 14-15 ani era un dezastru! Dar acum s-a maturizat mult, si chiar nu inteleg ce are lumea cu el :) (Probabil ca acum veti spune ca sunt o 'fetita obsedata' dar nu sunt, am 20 de ani aproape;) ). Si eu spuneam inainte :' Bleah, cum poate cineva asculta muzica copilului asta?' De curand am ascultat noua lui piesa : http://www.trilulilu.ro/......ig-sean-2. Este absolut geniala, si videoclipul este demential. Am auzit multa lume spunand : 'Daca Bieber isi incepea cariera acum, singur multa lume nu il mai ura'.Voi ce credeti? E adevarat? Stiu ca multi dintre voi nici nu vor da click pe link, cand vor auzi 'Justin Bieber' si toti veti spune ca de obicei 'gay'. Revenind la intrebare, ce credeti, Bieber e mai 'bun' din punct de vedere muzical?:) (Scuze de categorie). Astept pareri, vreau sa vad ce crede lumea :).

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Nu ascult Justin Bieber pentru ca nu-mi plac piesele, nu e vorba de vocea lui sau de felul in care arata!
Dar ce, Inna e mai buna? E o fraiera pana la urma! S-a vazut tot la piesa "Tu si eu".
Pentru ca prima varianta era cu o voce naspaaaa si cu "dzin adzancul inimii" laughing.
Dar dupa ce au mixat piesa cum a fost? Super!
Deci, lumea nu il suporta pentru ca se ia unii dupa altii ca ciobanii. Daca unu' zice ca JB e cocalar, asa zice si celalalt. Ce face omu' face si maimuta, sa fim seriosi. raised eyebrows
JB are o cariera pana la urma! Nu e cocalar, gay etc. De fapt daca e gay e treaba lui, cati gay nu or fi in lume, nu? Cleopatra stratan a inceput de la 3 ani si a avut succes! Nu e vorba de varsta la care se incepe. Funda?