| Anonim0100 a întrebat:

TPU! Sun chiar asa urat? Toata lumea imi spune vreau parerea voastra! :* aveti aici un link cu o poza!

http://www.hi5.com/profile.html?uid=5965684197

21 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
important e sa fii sanatos, frumusetea fizica e trecatoare, cea sufleteasca ramane o viata, asa ca nu te lua dupa spusele nimanui, traieste-ti viata si fa-ti-o tu sa f ie frumoasa.
O zi frumoasa sa aihappy

| frzq1 a răspuns (pentru caramela):

Nici eu n-o puteam zice mai bine: )) glumesc, nu

| Anonim0100 explică (pentru caramela):

Corect, o zi frumoasa si tie.

| Q69 a răspuns:

Nu prea mai are multa lume Hi5

o vorba spune:

"barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca diavolul"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urat nu esti, dar la cum pozezi esti un candidat perfect pentru cocalarul anului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in considerare ca sunt un baiat, nu te consider urat. Asteapta si parerea unor fete tongue

| TashaUhm a răspuns:

Vaiii`! Da ce-avem noi aicea`?(:
Esti bine`!winking
Ai 2 ochi, 2 urechi. un nas. o gura`!laughing
Ce mai vrei?laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Mersii! Toata lumea are asa ceva. laughing

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Mai sunt si persoane care nu auwinking
Mai raruts. dar exista`!winking

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Da sunt, ia imigineaza-ti unu fara nas si urechi. nu stiu cum reusesti! laughing

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Imaginatia e prea bogata`!laughing

| Anonim0100 explică:

Sunt * greseala mea!

| Anonim0100 explică:

Multumesc tuturor mi-ati redat curajul. ma bucur ca sunt user buni pe acest site! :*

| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! Cine spune ca esti urat? Mie nu mi se pare.Nu pot sa spun ca esti splendid, dar nu esti urat deloc. Sper sa iti gasesti increderea in sine nu asculta la toti! O zi placuta in continuare!

| Uza a răspuns:

Chiar nu vad nimic urat la tine, presupun ca esti adolescent, nu? sa vezi cand o sa treci peste 20 de ani si o sa te dezvolti mai mult, iti sugerez sa faci sala, te ajuta fizicul.

| Anonim0100 explică (pentru Uza):

Mutumesc frumos, sala da, practic!

| Uza a răspuns (pentru Anonim0100):

Foarte bine! Deja se vad rezultate, continua si sa vezi incolo pe la vreo 20 de ani ce barbat in toata puterea cuvantului te faci.

| Anonim0100 explică (pentru Uza):

Mersii de incurajare! :*

| AnneHere a răspuns:

Esti o persoana normala!
Nu pot spune ca ai o fata de speriat! laughingwinking