| betty678 a întrebat:

Sunt atat de plictisita incat as fi in stare sa fac orice. M-am gandit la un proiect genul de proiect scris din care reiese ceva. M-am gandit la ceva economic insa nu prea imi place ideea. Ce vreau de la voi este sa imi dati o idee pentru realizarea proiectului. Mersi!

4 răspunsuri:
| Carrtof a răspuns:

Drepturile omului, ale cetateanului european, cum crezi/speri sa arate viitorul(consecintele faptelor omenirii din prezent, reflectate in viitor)

| betty678 explică (pentru Carrtof):

Mersi mult. Mi-ai dat de lucru.

| Carrtof a răspuns (pentru betty678):

Spor! :* laughing

| betty678 explică (pentru Carrtof):

Thanks laughing