| Cosminhongu2003 a întrebat:

Sunt baiat am 13 ani si imi place de o fata cu un an mai mica ca mine... Si faza e ca nu ma prea cunosc cu ea. Deloc. Si nu stiu cum sa o abordez. Mi.ati putea spune cateva intrebari care sa i le spun. Dau funda. Sa nu fie commuri cu... Sa fii tu insati

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Intreab-o si tu ce filme si carti ii plac, ce o nemultumeste la scoala, ce ii place din cadrul scolii, ce muzica asculta, ce locuri a vizitat, unde vrea sa mearga la liceu etc. De la "scoala" poti porni o multime de discutii