| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si sunt licean(clasa a 9-a), as avea nevoie de ajutorul vostru. Mie imi place de o fata din liceu(ea este in alta clasa decat mine), dar in 5-8 am fost in aceeasi clasa si m-am purtat frumos cu ea am ajutat-o, dar nu stiam daca ma place.Acum suntem in clase diferite in acelasi liceu, dar nu prea pot comunica cu ea, fiind separati, ea nu foloseste messengeru si nici calculatorul. Ce as putea face sa fiu impreuna cu ea eu chiar o plac dar nu stiu daca si ea.Va rog frumos astept raspunsuri serioase dau funda+vot!

Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| CosminCSM00 a răspuns:

Sto, ar fi o idee ca in filmele alea de dragoste...din greseala dai peste ea si ii cade ceva si ai putea sa o ajutilaughingincearca si tu sate imprietenesti cu altcineva din clasa ei dar sa isi petreaca timpul cu ea. Si cu timpul daca va intelegeti bine iti garantez ca o sa se indragosteasca de tine fara sa-si dea seama.