| EduardAdrian a întrebat:

Buna TPU
Sunt clasa a VIII-a si imi doresc sa aflu cu ce medie pot intra la profilul biochimie.

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu mai exista de ceva timp profilul ala. Daca vrei la stiinte ale naturii uita-te la diferite licee. Sunt multe care au filiera teoretica si se intra cu medii diverse.

2 răspunsuri:
| utilizatorcim a răspuns:

Depinde de liceu.http://www.admitereliceu.ro poti cauta aici

| Huzum_Ana-Maria_2002 a răspuns:

Trebuie sa afli care este ultima medie de admitere a anului scolar 2017-2018 si sa incerci sa iei examenul cu o medie putin mai mare decat este ultima medie.