| oanacameliaa a întrebat:

sunt cu un baiat de 5 luni si imi spune ca sunt inchisa in mine, k ii ascund ceva, ca nu vorbesc foarte multe despre mine. In ultima perioada am inceput sa ne certam cam des. deoarece imi spune ca nu ii acord prea multa atentie il pun pe ultimul loc, si ca nu il iubesc asa km ii zic prin vorbe. mi-a spus ca daca il iubesc asa cum ii zic dar sa si ii arat. sunt o fire inchisa in mine, si nu stiu de ce, asa vrea sa ma pot schimba, sa ii demonstrez mai mult ca il iubesc. as vrea niste pareri! :* Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| TenebrisAnima a răspuns:

Părerea mea este că trebuie să citeşti şi tu de vreo 10 ori ce ai scris mai sus şi să te găndeşti bine la faptul că vrei să te schimbi. Autoconvinge-te că merită să te schimbi pentru el, pentru că il iubeşti. O să reuşeşti. Succes!

| oanacameliaa explică (pentru TenebrisAnima):

Poi incerc sa ma schimb dar nu reusesc cum mi-as dori eu sa fie.

1 răspuns: