| anonim_4396 a întrebat:

:*
Sunt cu un baiat de vreo 2 luni si in acest timp vorbeam zilnic la telefon si ne vedeam destul de des. De vreo 4 zile nu m-a sunat deloc, l-am sunat eu sambata si am vorbit cu el si nu mi s-a parut nimic ciudat, iar duminica am vorbit putin prin sms, iar de atunci deloc. As vrea sa il intreb daca s-a intamplat ceva, dar nu stiu cum...
Ma ajuta si pe mine cineva cu o solutie?
Va rog mult de tot :*

Răspuns Câştigător
| TheYonutz19 a răspuns:

Il suni si ii zici... iubitule nu mai esti ca inainte, nu mai ma suni, nu mai dai nici un semn de viata, esti ok? s-a intamplat ceva? hai sa ne vedem! curajjwinking ia tu initiativa daca el nu mai da nici un semn :-p

4 răspunsuri:
| AlinaMessaros5 a răspuns:

Poi spune-i k esti ingrijorata pentru el si intreaba-l daca s-a intamplat ceva si daca il poti ajuta....Eu nu ma prea pricep, dar sper ca te-am ajutathappy

| jmenpejmen a răspuns:

Spune-i asa?
Dragule ma ingrijorzi, ti-am facut ceva atunci iarta-ma nu am vrut sa te supar....Ai patit ceva.Te pup si mi-e dor de tine cand te mai gandesti sunama sau da-mi un semn de viata ca altfel poate ratam momentele astea din viata scurta pe care o avem Sper ca te ajuta