| InghetataVerde a întrebat:

Buna Tpu.Sunt disperata. Azi dau lucrare de control la Germana. Profesoara nu stie sa ne explice, si nu ne zice ce inseamna cuvintele.Toti suntem revoltati pe ea. Mi-am invatat foarte mult,dar regulile nu le stiu pentru ca nu le-a spus profa,numai oral si nu mai tin minte. Deci imi puteti spune va rog cum sa facem sa anulam lucrarea, sau sa copiez? ne desparte bancile si pe banca trebuie sa avem doar hartia si pixul. Sunt clasa a 6a. Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| UnPrietenDeNadejde a răspuns:

Buna.Am eu o idee:
1.chiuliti
2.invoire generala
3. spuneti adevarul
La mine a mers cel mai bine 2. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| demo13 a răspuns:

Du-te la pregatire sau spuneti dirigintei/lui sa schimbati profesoara.