| cristi_6250 a întrebat:

Sunt dj si as vrea sa-mi spuneti cum pot lucra cu Sam broadcaster cum pun muzica (la radio) cum dau sa vb la microfon TOT. Funtaaa

3 răspunsuri:
| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai este usor adica intrii la decatop A si dai pe plusu ala verde de la plylist si daca ai muzica in calc o cauti da i open si va aparea muzica in playlist iar in stanga ai QUEUE faci la fel insa ai grija queue se foloseste pentru topuri cat despre microfon tii apasat pe "press to talk"iar daca vrei sa vb mult apesi"lock talk"iar cand nu mai vrei sa vb il dezactivezi

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Desktop A*

| SashaMiic a răspuns:

Http://www.bullet.ro/cum-sa-intri-in-emisie-cu-sam-broadcaster-ca-dj.html. Ai aici toti ce iti trebuie, nu e chiar asa usor, cum a spus, Alex!