| El3nuTzZa_3230 a întrebat:

Buna TPU.
Sunt fata de si mie cam rusine sa recunosk asta.
Mie imi place ff mult cs laughing
Si nu prea stiu de unde sa-l downaldez.
Plz imi dati si mie 1 site de unde il pot downalda usor?

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Http://www.csbestial.com/download.html

Nu trebuie sa iti fie rusine sa recunosti ca esti fata @Sexy Green, daca esti fata si joci CS, presupun ca esti baietoasa nu? Nu problem.Si eu am fost, si sunt asa(sunt o fata normala, dar am gusturi...mai de baietii:)),adica imi plac jocurile video,fotbal.s.a.m.d).Parerea mea e ca nu trebuie sa iti fie rusine de ce esti,esti special/a in felul tau si asta e tot ce conteaza,cine se leaga de tine sau de felul tau de a fi e pur si simplu gelos. Vreau sa spun,sincer,eu ma inteleg mult mai bine cu baietii decat cu fetele,si fetele baietoase mi se par foarte de treaba, dar... oricum, ai inteles ideea sper.
Sa nu mai zici ca ti-e rusine sa recunosti asta.

Succes

| alexmircescu13 a răspuns:

Daca esti incepatoare, descarca de aici http://www.tutorialecstrike.com/....../index.php Selectezi descarcare de client, daca nu vrei sa-ti faci server propriu, citesti tutorialele, te descurci. Si nu vad de ce sa-ti fie rusine, sunt o gramada de fete carora le plac chestiile asa-zis barbatesti (automobilism, fotbal, wrestling, box, arte martiale, lista e lunga...), de ce nu ti-ar placea CS sau NFS sau orice alt joc, nu scrie nicaieri ca e strict pentru baieti. Succes!

Răspuns utilizator avertizat