| aleexxaanndrra a întrebat:

Sunt fata si am 16 ani si vreau sa ma duc la Heavens Hell din Constanta cine e din Cta stie.In primul rand nu stiu ce varsta trebuie sa ai ca sa intrii in club si daca am nevoie de buletin acolo? Ca fata cum ar trebui sa ma imbrac desigur in rapper cred blugi, tricou, adidasi etc va rog sa ma ajutati cu detaliile de mai sus si cat costa bauturiile? FunDAA

1 răspuns:
| Helpeeer a răspuns:

Da,iti trebuie buletin ca in orice alt club.Au pret normal.Cat despre haine ce pot sa-ti recomand....imbraca-te in ceva lejer dar totusi destul de elegant si decenthappy.