| blueve a întrebat:

Sunt foarte fericita, am uitat pe baiatul pe care il iubeam si acum plac un alt baiat...

Azi mi-a cerut nr de tel si m-a intrebat daca ies afara.
Dar el mi-a zis ca nu ma place.
Minte sau?

Help

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,in primul rand, faptul ca ti-a cerut numarul de telefon este un lucru si un inceput bun.Baiatul respectiv poate mintii,insa,chiar daca nu te place,de la o relatie de amicitie se poate ajunge foarte usor la o relatie de prietenie[iubit si iubita]happy. Poate ca baiatul respectiv a spus ca nu te place doar ca sa te cunoasca mai bine,sa vada cum te comporti,ce fel de personalitate ai. Poate vrea sa fie sigura ca o posibila relatie intre voi ar fi frumoasa,si ca nu vrei sa faci impresie buna doar pentru ca el ti-a spus ca te place;. Deci da,exista o foarte mare posibilitate ca baiatul sa te minta spunandu-ti ca nu te place,poate vrea sa vada daca si tu il placi,uneori baietii isi ascund sentimentele de teama respingeriihappy.Eu zic sa ii dai numarul tau de telefon,sa iesi cu el prin oras,sa vorbiti foarte des,astfel se va lega o frumoasa relatie de amicitie intre voi si,cine stie,poaye baiatul prinde curaj si iti spune ce simte cu adevarat,pentru tine, sau, daca in acest moment nu te place, stand tot mai apropiati unul de celalalt, sentimentele lui vor fi altele. Sper ca te-am ajutathappy!

3 răspunsuri:
| Horia1313 a răspuns:

Pai daca tia cerut nr de tel si daca iesi afara e aproape 100% ca minte, poate nu e sigur ca sentimentul e reciproc.Voi iesiti afara ca si cum totul ar fi normal, uitate in ochii lui, comportate ca si cum l-ai place.Totusi eu zic sa incerci faza cu banca:va puneti amandoi pe ea si fezi daca se arpopie.Mult succes

| blueve explică (pentru Horia1313):

El stie ca il plac

| Horia1313 a răspuns (pentru blueve):

Atunci comportate normal si vezi daca se da la tine sau daca se apropie.E destul de ciudat, nu te place dar iti cere nr de tel si sa iesiti afara.