| Simona418 a întrebat:

Buna TPU, sunt foarte suparata, am crezut ca aici exista oameni care isi dedica din timpul lor sa ajute alti oameni fara a primii ceva inapoi, nu sa judece comportamentul unui copil si sa inceapa sa ii dea lectii de viata. N-am nevoie de lectii de viata, fiecare are parcursul lui in viata si sigur nu o sa fie dereglat de nici o judecata de pe internet.
Mai sunt si oameni buni ce vor doar sa ajute fara sa primeasca nimic pe platforma asta?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ce am putea primi mai exact? laughing
Nu iti cere nimeni nimic, fiecare raspunde cum stie.

| dullcat a răspuns:

Doar pentru ca raspunsurile pe care le primesti aici nu le gasesti pe placul tau, nu inseamna ca nu te vor ajuta pe viitor sau ca nu le poti numi sfaturi.

Ai nevoie de lectii de viata, la fel ca orice copil, adolescent sau adult.Nu scapa nimeni de lectiile de viata.

| Catrice a răspuns:

Din moment ce pui o întrebare care nu are rezolvare virtuala la ce te aștepți altceva

| Marius22222222222 a răspuns:

Da

| Sistemulxxl a răspuns:

Eu sunt persoana pe care o cauti. Expune povestea ta.

| giondaniel27 a răspuns:

Aia e ba