| Vanesukalala a întrebat:

Sunt in clasa 8 si aproape toate fetele caută cearta cu mine doar pentru ca arat bine si toti baietii din scoala noua, ma plac. Prima oara le -am comentat și eu, pana cand am inceput sa ma satur de cearta asta. Peste tot fac comentarii urâte despre mine, ba ca sunt nasoala pe cand le-am auzit o data ca vorbeau despre mine si ca ziceau ca ar vrea sa arate ca mine, însă nu asta conteaza. Scriu pe banci prin scoala, ca sunt nasoala, proasta, crv.a. m-au placut 10 baieti din scoala, poate chiar mai multi dar eu n-am aflat. 2 dintre ei care ma placeau, acum fac misto de mine spunându-mi ca sunt proasta si strâmbă pe cand acum o luna ma intrebau daca au sanse si eu le-am raspuns ca nu. M-am săturat! Dati-mi idei, va rog.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate observ, este doar parerea ta ca te plac cei de care spui. Eu zic sa lasi putin nasul mai jos si sa vezi realitatea si din alte puncte de vedere.

| Catrice a răspuns:

Idei ca sa ce? Sa te răzbuni pe ei? Sa le arăți ca tu ești mai tare decât ei? Ca tu ai valoare și ei nu? laughing

| Vanesukalala explică (pentru Catrice):

Nu, doar vreau idei ce sa fac in privinta asta.

| Vanesukalala explică (pentru Catrice):

Vreau idei ca sa stiu ce sa fac in privinta asta. Nu vreau rautati pe aici.

| WaterDrop a răspuns:

Alta persoana care poate calatori prin timp.

"Eu sunt clasa 10, si am si eu asemenea exemple in clasa, insa nu cam cum spui tu." raspunsul tau de acum 5 minute la o alta intrebare

Tu calatoresti in trecut observ.Invatati`ne si pe noi cum reusiti sad

| Vanesukalala explică:

Mda

| Vanesukalala explică:

Iti place sa te porti urat cu oamenii? Sunt 2 persoane pe cont