| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Sunt in clasa a 7a și urmează curând liceul. Eu aș vrea să dau la liceul militar, dar dacă nu reușesc la alt profil. În fine... Eu vreau să devin politist, dar aș vrea să călătoresc prin lume și aș vrea să plec din tara cu această meserie. Dacă plec în Londra ( exemplu) pot să îmi găsesc de lucru în domeniul politiei?

1 răspuns:
| CotofinAsderfinHaha a răspuns:

Salut. Sunt clasa a 8 a si imi doresc si eu ceea ce iti doresti tu. Da-mi Facebook-ul tau sa vorbim mai multe