| 99maria a întrebat:

sunt in clasa a 8-a si o sa am banchetul. stiu ca e prea devreme, dar totusi ma gandesc la rochie si pantofi. sunt mica de inaltime deci cred ca ar trebui sa port ceva cu toc,doar ca gasesc greu pantofi cu toc si sa fie pentru un picior mai mic. si nici nu stiu ce rochie sa iau. niste idei? apropo stau intr-un oras mic, deci o sa ma duc in orasul de langa mine care e un pic mai mare deci va rog da-ti-mi niste idei care sa nu pot gasi nimic. si nici sa nu fie intr-un buget prea mare. pentru rochii mai ieftine asa. poate aveti si link cu niste rochii de cumparat

3 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/......ama/rochii
a 2 rochita ti s-ar potrivi cu un pantof cu toc mai inalt.

| Octavia1 a răspuns:

Eu iti dau linkul : http://www.lightinthebox.com/......ciale_2048 Acesta este. Sunt destul de ieftine spun eu si f elegante! Acum fiecare cu gustul ei :*. Sper ca am fost de ajutor!