| maddy2012 a întrebat:

TPU! Sunt in clasa a VIII-a si de la anul vreau sa imi fac suvite rosii. As dori sa ma vopsesc inainte sa incep liceul. Stiti daca sunt permise suvitele rosii in Colegiul National Vasile Alecsandri? Dar la Mihail Kogalniceanu? Stiti vreun liceu in Galati unde sunt permise?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Nu se intampla nimic, in toate scolile vezi cate un copil vopsit.

2 răspunsuri:
| maddy2012 explică:

De ce?

| maddy2012 explică:

Hmmmm...Cam ai dreptate:S. Dar sunt destul de buna la scoala. Poate o sa treaca cu vederea peste suvitele melehee hee. Sau poate o sa intreb diriginta si o sa imi vopsesc parul dupa ce se incepe scoala, daca este permis.