| forever789 a întrebat:

Sunt in primul an de liceu si am o mica nedumerire in legatura cu: de curand a trebuit sa ma mut cu un coleg in banca (el e mai prostut). In spatele meu este un baiat care ma tot "sacaie" de atunci. Ma trage usor de par si in ore si in pauze, ma pipaie pe umar si se preface ca nu el a facut asta. deci glume/farse din astea. Intr-o ora stiu ca colegul meu s-a intors si a zis ce au (uneori mai rad de ce zic profesorii, alti colegi etc) si el (sacaitorul) a zis: "Ce, ma iau de prietena ta?" (adica de mine, cum ar veni laughing )
Ce ar trebui sa insemne asta? Ca ma place sau ceva? Ca nu ii convine mutarea mea? + ca uneori se mai uita pe furis la mine si apoi se uita in alta parte. Noi nu prea vorbim si cred ca vrea asta incercand sa ma atraga etc.
Ce parere aveti? Ma place etc? thx

1 răspuns:
| NoName0x0 a răspuns:

Eu cred ca da.