| alexandra200 a întrebat:

Sunt inalta, blonda, ochii albastri ...As vrea sa dau la modelling sau la prezentator tv.Ar trebui sa incerc?

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Sigur. Ai calitati pentru modelling, dar pentru a fi prezentatoare mai trebuie sa-ti dezvolti niste calitati, cum ar fi dictia. Bafta happy

| ピンク a răspuns:

Desigur! Niciodata nu stii cum e daca nu incerci. Desi, va trebui sa iti pui atat corpul cate si sufletul la incercare. Amandoua sunt meserii dificile. Eu iti spun sincer, am facut modeling timp de cam doi ani. A fost ok la inceput, cateva prezentari, concursuri de Miss, sedinte foto etc. Dar dupa aceea devine tot mai greu s iti mentii silueta. Oricum, stii cum se spune, incercarea moarte n-are! Poate tu ai mai multa stofa de model decat mine big grin Succes in continuare, numai cele bune iti doresc!

| AriAnA25 a răspuns:

Binenteles ca ar trebui sa incerci. Doar ca la modeling trebuia sa indeplinesti masurile 90-60-90 daca da te poti duce fara probleme. Si la prezentator tv merita sa incerci... nu ai nimic de pierdut mai ales ca nimeni nu poate rezista ochilor aibastri.winking Funda?