| anonim_4396 a întrebat:

~!~! Sunt indragostit nebuneste de o fata! Este mai mare decat mine cu 2 ani. vorbim tot timpul pe mess.suntem buni prieteni. dar vreau sa fiu mai mult de atat!~!~! Cateva sfaturi mi-ar prinde bine! Ce-ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Trebuie sa ai curaj, si daca ea iti este prietena inseamna poate ca te place curaj! si trebuie sa-i arati cu adevarat ca tii la ea...

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai daca ati ajuns prieteni e bine si acum trebuie sa incepi sa iesi afara cu ea si intr-o zi sa iti faci curaj sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine.

| XK a răspuns:

Daca sunteti prieteni buni cel mai simplu ii spui directwinking Daca stii sa folosesti cuvintele magice, va fi a tawinking Bafta la discutie.

| Bogdanelz a răspuns:

Spune-i in fata! ca o iubesti la mine a mers si sunt cu ea de 10 luni nu am de gand sa ma despart niciodata de ea pentru ca o iubesc sh ma iubeste!winking