| mafka a întrebat:

sunt innebunita dupa un baiat de 19 (eu am 14) si suntem prieteni foarte buni, vorbim mereu pe skype ne mai intalnim ca intre prieteni(dar foarte rar, din cauza ca este primul an la universitate) atit de mult imi doresc sa-i spun ce simt dar nu pot! va rog sa ma ajutati! el este un tip hazliu si mereu doar cu "nebunii" in cap.este genu meu. dar nu stiu cum pot sa-i spun!
Va rog sa ma ajutati! panglika garantat+ vot!

Răspuns Câştigător
| Limo a răspuns:

Uite eu iti sugerez sa il uiti. Ai 14 ani, daca esti virgina, bravo tie. Insa el are 19 ani. Nu o sa fiti impreuna doar ca sa va tineti de mana, si eu cred ca este pacat sa iti dai copilaria la varsta asa. Daca tu crezi ca esti pregatita pentru asta poti sa o faci. CUm ar trebui sa ii spui? Ar trebui sa te dai la el. Sa ii faci apropouri gen " nu crezi ca ne sta bine impreuna?", si din astea.