| Bettybat a întrebat:

Buna, TPU,
Sunt internata in spital pentru o problema la stomac, am 14 ani si niciunul dintre parinti nu a avut voie sa se interneze cu mine din motive de coronavirus. Dar nu mai pot de singuratate, sunt singura in camera de spital si mai vine doctorita sa imi puna perfuzia dar plang mereu cand ma gandesc la acasa sad stau la spital pana luni. Ma plictisesc si groaznic. Vorbesc cu ai mei la telefon dar sufar mult. Ce sa fac sa nu mai sufar si sa nu ma mai plictisesc?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un televizor nu strica acolo. Daca ai sansa sa scoti capu pe geam e bine

| Bettybat explică (pentru mgtow):

Am si televizor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți citi o carte interesantă.
În momentele prin care treci îți recomand a citi "Terpaia prin râs" de Lenny Ravich. happy

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Te poți uita la seriale precum Profu, pentru a nu te plictisi ( dacă nu îți place acest serial poți viziona filme de comedie precum Being Frank ) sper că ți-am fost de ajutor.

| Bettybat explică (pentru RazvanLegendaVie):

Chiar voiam sa vad serialul profu, unde il pot viziona?