| anonim_4396 a întrebat:

sunt la liceu in clasa a9 a si peste o saptamana incepe scoala, si as vrea sa ma lamuresc si eu in privinta unui subiect: Ca sa aflu cine imi este diriginte, sa aflu numele viitorilor colegi, clasa in care sunt (A, B.) trebuie sa ma duc acum la liceu sa vad, se afiseaza pe hol, trebuie sa ma duc sa intreb la secretariat, sau voi afla atunci in prima zi cine imi este diriginte, clasa, si restul, SPER SA IMI RASPUNDA CAREVA
pentru ca habar nu am, si sunt foarte stresata dar totodata si nerabdatoare, dar oricum asa e inainte de inceperea liceului

2 răspunsuri:
| sweettkarina97 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. Du-te pana la liceu poate au afisat ceva sau daca nu intreaba la secretariat. Desi s-ar putea sa afli chiar in prima zi, dar incearca sa te duci pana acolo ca trebuie a afli ceva. Bafta!

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

In prima zi de scoala se afiseaza listele cu clasele si dirigintii