| Mariana181818 a întrebat:

Buna TPU sunt maria am 18 ani. am stat 2 luni cu un baiat si acum sa desp de mine k a vrut sa o F...a pe una...acum vrea sa ne impacam. Ce sfaturi imi dati?

6 răspunsuri:
| RalucaTyan a răspuns:

Pai, daca te-ar fi iubit, nu s-ar fi dus la alta. Daca o sa te impaci cu el, fi sigura ca si a2 oara va calca stramb.

| Anca16188 a răspuns:

In primul rand daca te impaci cu el nu esti in toate mintile. fara suparare sad nu merita un baiat sa te impaci cu el, daca el se desparte de tine sa mearga la alta. daca te impaci cu el o sa iti greseasca de sute de ori.

| StefanMV a răspuns:

Daca te impaci cu el iti vei pierde tot respectul de sine si nici macar el nu te va mai respecta pentru ca va sti ca poate sa te aiba oricand doreste

| Becka a răspuns:

Eu zic ca daca te-ar fi iubit cu adevarat, n-ar face acest lucru. In locul tau nu m-as impaca cu el, pentru ca e posibil ca adelasi lucru sa-l faca si cu tine.

| toy29 a răspuns:

Eu cred ca daca te-ar fi iubit s-ar abtine dar daca nu a putut asta inseamna ca nu ar trebui sa ii dai o a doua sansa, parerea mea.(depinde cit de mult tii tu la el)

| Mariana181818 explică (pentru toy29):

Tin prea mult la el ca el a fost singurul care mi.a fost alaturi in momentele cele mai grele din viata mea crying toti prieteni mau lasta si el a ramas langa mine...