| cristhian a întrebat:

Buna TPU sunt nou pe site! Vreau si eu sa aflu de la baieti care joaca Counter Strike 1.6 cum pun pozele facute de admini pe Forum?

2 răspunsuri:
| clorhidrat a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont pe respectivul forum iar apoi sa urci poza pe un site ca imgur.com sau tinypic.com si sa copiezi hyperlinkul de la poza si sa il scrii in postare. [img] Hyperlink de la poza [/img]
Cam asa trebuie sa arate.

| Șdeorna_Vlăduț_1998 a răspuns:

Salut. eu joc cs 1.6.
Daca cumva esti admin.
Faci in felul urmator. Intri pe imageshack.us ( pentru poze) - > iti pui poza. dai pe Upload. si dupa dai pe forum Code. si il copiezi. si il pui pe forum. cam atat.
Si Speedshare.com ( pentru demouri )
Sper ca te-am ajutat. Funda?