| Danyela_8892 a întrebat:

Sunt noua aici si va rog sa ma primiti cum puteti mai bine si fara injuraturi daca se poate...Va place Justin BiEBER?:Xmie daaaaaaa

Răspuns Câştigător
| LoveYouR a răspuns:

Mieee? LOOOOOOgic! Il ador pe tipu' asta... e cel mai tareeeeelove struck...nu vrei sa fim prietene daca tot ne place si. b?:X

15 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Mi-a nu-mi place Justin Bieber, dar nu-l urasc.
Nu te teme, de mine nu vei fi injurata niciodata.
Daca esti noua, iti doresc bun venit printre noibig hug

O zi frumoasahappy

| Th3eo a răspuns:

Sunt fana dar nu sunt innebunita dupa el ca amajoritatea fetelorlaughing

| doroteea a răspuns:

Sincer, mie imi plac doar cateva melodii pe care le canta, dar nu ma dau in vant dupa cum arata...

| Mihai7best a răspuns:

Muzica de ****, voce de femeie + ii gay deci NU

| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Bine ai venit pe site:*
Pai...Danyela...gusturile nu se discutalaughing Mie una nu-mi place de Justin Bieber insa oarecum il apreciez pentru vocea lui.
Te pup:*

| YoYo a răspuns:

Miee nuuu e gay happy

| Pau a răspuns:

Si mie imi place:x
daca ai hi5 am un fan club facut pentru el: http://fc-justin-bieber-romania.hi5.com

| JustMeBăi a răspuns:

Clar, nu.

| alinutza92r a răspuns:

Mi se pare un tip destul de talentat, amuzant, sensibil... sper sa nu ajunga ca celelalte vedete, infumurate... pupici

| Alii a răspuns:

Buna:*. Bun venittt>big grin

| SoulReaver a răspuns:

Mie nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu big grin

| ßiαиcα1३ a răspuns:

E idolul meeeulove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu sunt noua da imi place justin bieber mult ii ador mel

| ann99 a răspuns:

Mie dddddddaaaaaaaaa_e foarte simpatic şi are o voce adorabilă_=)