| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Sunt noua pe pandanda si am vazut pe cineva cu o centura galbena la "karate". De unde pot lua si eu?

Răspuns Câştigător
| DomnulCuPruncii a răspuns:

Esti un idiot tzupy! Aici nu este club penguin la pandanda te duci la House Loby si acolo e un batran! si cumperi de la el! dar ai grija ca trebuie sa ai diferite lv-uri sa le ai! eu am lv 13 si joc de vreo 3 luni! si am centura albastra.

2 răspunsuri:
| Tzupy a răspuns:

Nu se ia asa oarecum. Trebuie sa astepti pana vei da examenul de centura galbena, pana atunci obisnuieste-te cu cea albawinking funda? big grin

| xOchelariCuInfraRosu explică:

Da unde sa iau examenul? asta intreb euuu!