| Ion a întrebat:

sunt pe aici pasionati de airsoft de preferat Alba? ca din vara ma apuc si eu si vreau niste sfaturi. am intrat si pe forumuri, dar raspund al naibii de greu. daca este pe aici cineva pasionat de airsoft si vrea sa ajute un noob big grin sa scrie. am bagat la aceasta categorie deoarece ii cea mai accesata. big grin

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Si eu as vrea sa ma apuc in viitor(suceava)... daca gasesti ceva interesant sa-mi spui si mie

| danyh_3252 a răspuns:

Salut Ion! In primul rand, cati ani ai si in urmatoarele randuri, de unde esti si cam ce ai dorii sa stii despre acest sport?happy