| Raluca191998 a întrebat:

Sunt pe clasa a 8a si imi place de un coleg ( foarte foarte mult ) si mi-am dat seama k si el ma place ( cred big grin ).Si am vazut k el are o intentie sa ma sarute, dar intr-o zi nestiind ce vrea sa faca m-am intors, apoi mi-am dat seama ce a vrut sa faca. Dupa o zi m-a sarutat pe obraz. si as vrea sa ma ajutati cum sa-l fac. adica sa inteleaga k vreau sa il sarut... ( mouth laughing ) poate prin ajutorul unei provocari puse de altcineva ..eu asa m-am gandit. Dar nu stiu. vreau cat mai multe ideei va rog ajutati-maaaa :* :* big grin

2 răspunsuri:
| EmoRock a răspuns:

Pai poti sa ii spui direct in fata daca vrea sa formati un cuplu.Si atuci va urma primul sarut pe buze:*si altele.Succes

| daiiaa a răspuns:

Puneti una din cele mai bune prietene ale tale sa il provoace pe el sa te sarute, si sa te intrebe pe tine daca esti de acord si tu sa spui ca da, iar daca te place in maxim 2 zile iti va marturisii. sper ca te-am ajutatwinking