| xBlueEyes a întrebat:

Sunt pus intr-o situatie dificila. Eu ma consider tocilar. Nu stiu de altii ce cred dar ma consider tocilar. Adica, ies cu prietenii prin oras, nu imi fac niciodata temele perfect si notele mele obisnuite sunt 10 si 9. Am devenit sceptic in privinta prietenilor mei. Sunt intr-o clasa FOAARTEE slaba si nu stiu cine imi e prieten cu adevarat si cine nu, poate chiar toti se folosesc de mine ca sa isi copieze temele si sa aiba note mari la teste. Daca conteaza cu ceva, am 20-30 likeuri la majoritatea pozelor de pe Facebook. Ce parere aveti despre mine? Ce ar trebui sa fac sa devin maaai popular si sa am mai multi prieteni?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si situatia dificila unde e? ai prieteni, iesi in oras, inveti bine, ai note mari? care ar fi problema?
ca nu ai 1000 de like uri pe fb?

4 răspunsuri:
| Aditzza_Avadani_1995 a răspuns:

Frate, stai linisti! Esti de treaba dupa parerea mea, nu conteaza ce note ai, cate like-uri ai, ci doar ce esti tu in interior. Mai intai trebuie sa crezi in tine apoi in alti.

| Andreee a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii despre tine! Fii tu. Nu pari tocilat, doar un baiat care isi vede de treaba si de scoala. Succes! Funda? happy

| Andreee a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii despre tine! Fii tu. Nu pari tocilat, doar un baiat care isi vede de treaba si de scoala. Succes! Funda?

| M25M a răspuns:

Asta numesti tu situatie dificila?!?