| AleexisViol3t a întrebat:

Te poți angaja ca promoter de la 16 ani? Ce alte job-uri pe timp de vara recomandati pentru elevi?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da poti dar nu prea recomand. Daca tot ai timp mai bine ia-ti un job calumea, promoter se plateste foarte prost si doar pierzi timp aiurea

| Adyy5 a răspuns:

Eu am 15 ani si m.am angajat drept camerista.Salariu lunar:1700 ron+bonusuri.
Si imi place nespus.Dar e destul de dificil.Te poti angaja la un KFC(asta e si mai greu), impartit pliante, barmar...

| AleexisViol3t explică (pentru Adyy5):

Super! Nu stiam ca te poti angaja si la 15 anihappy