| Pdelia a întrebat:

Buna TPUhappy...Tocmai am cunoscut un baiat e ft dragut dar defaptmi-am propus sa facem dragostesad...eu sunt inca virgina si nu nu vreau sa o fac cu el dar cum sa-i spun ajutati-ma pls:X:X:*:*

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sa nu`i spui ca esti virgina ca o sa creada ca esti o fraiera, chiar daca nu este asa!
Spune-i asta : ''Deabea ne-am cunoscut si intre noi s`a legat o prietenie stransa, poate ceva mai mult decat o prietenie si nu as vrea sa o stric... Sper sa ma intelegi ca inca nu sunt pregatita pentru acest pas`!'' big grin
Eu asta i`as spune. Raspunsul lui va dovedii ce fel de baiat este!

Sper ca te-am ajutat! big grin

| smile a răspuns:

Buna! Pai daca te place te va astepta pana cand tu te simti cu adevarat pregatitahappySpune-i exact cum sta treaba si ceea ce crezi tu si va intelege. Daca nu plsss next...Inseamna ca nu te merita si nu vrea decat sa te aduca in patul lui:*Succeshappy

| loveyouforever a răspuns:

Buna.eu te sfatuiesx sa ii spui in fata ca nu esti inca pregatita. daca ai mai putin de 16 ani te sfatuiesc sa nu o faci deloc...cu nimenihappy

fundita plz:X

| toxik a răspuns:

Spune`i ca nu esti pregatitawinking iar daca el nu este de acord cu tine, si nu te intelege da`i papucii. decat sa regreti mai tarziuwinking

| Krista_2861 a răspuns:

Jytsjdt

| robert123 a răspuns:

Nu te complica prea mult spune-i nu si gata e corpul tau si nu trebuie sa lasi pe cineva sa ''umble'' la el spune-i asta si daca te iubeste va intelege si va astepta sa fi gata