| deyudeea_3652 a întrebat:

tocmai vreau sa-mi iau un iphone 4 dar nu stiu daca fac alegerea buna voi ce spuneti? cateva sfaturi:d funda!:*

Răspuns Câştigător
| Adeeeee a răspuns:

Pfff...eu zic ca mai bine iti iei un Blackberry si cu restul banilor iti iei niste haine sau ii pastrezi pentru "situatii de urgenta". Adica IPhone`ul, chiar daca este o moda nu prea merita ca sa zic asa. Intr`adevar mi-am cumparat si eu, dar inainte eram entuziasmata ca o sa-l am, o sa intru si eu in "randul lumii" si acum nu mi se mai pare asa (adica ca telefon este excelent, dar in afara de denumire si de cateva functii nu prea are cu ce sa te "surprinda"). Eu sunt foarte incantata de el, dar pana la urma e un telefon si apoi o sa apara IPhone 5 si la noi si normal ca o sa fie mai bun, mai performant etc. Daca chiar iti doresti poti sa-l cumperi, dar eu acum mi-as cumpara un Blackberry (nu foarte scump). Asta e parerea mea, insa daca tu consideri ca merita investitia atunci poti sa-l iei (eu sunt genul: vreau asta, vreau aia si apoi dupa ce imi cumpar produsul respectiv vreau altceva laughing))). Sper ca te-am putut ajuta!

2 răspunsuri:
| Manuela_9985 a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung Galaxy S :) http://www.google.ro/......tp?/imgres =>Principalul avantaj e ca are Andoid si are in Market Androit mai multe aplicatii gratis decat Iphone in appstore si in plus poti sa descarci aplicatii si din afara a market android in schimb la Iphone nu poti sa descarci decat din appstore...Eu ti-am dat un sfat bun :* Sper ca ti-am fost de folos :*:*

| OaKi12 a răspuns:

Pai depinde pentru ce iti trebuie, daca esti o fata normala, e prea scump si nu iti folosesc absolut toate functiile [nici macar 1% din functiile lui], daca faci munca de birou, ai o firma, afaceri, lucrezi la o companie mare sau chestii din astea faci alegerea perfecta! Iarasi daca faci munca de birou, lucrezi la o companie mare, chestii de genul poti astepta ca in toamna apare iPhone 5. Funda te rog