| Klandestin a întrebat:

Tot timpu cand ma epilez dupa 2 zile ma irit sad ma refer la parul pubian. Baietii voi cum va epilati, adica doar langa penis si pe scrot sau si pe burta?

7 răspunsuri:
| bmcriss a răspuns:

Dincolo de caterinca, incearca sa nu te epilezi/razi in rasfir ( adica da cu lama in directia de crestere a firului de par si nu invers), pentru ca o sa iti creasca sub piele si atunci te iriti si apar bubite. De recomandat si foarte serios, un aftershave, dar cu lapte ca sa nu te urci pe pereti( probabil ai ceva idee ca cel cu alcool provoaca usturime cand il aplici )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general, de la gat pana la genunchi. Pentru ocazii speciale, ma epilez si in jurul gleznelor.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Si parul din urechi si din nas?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Inca nu am cunoscut o persoana atat de speciala.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

sad inseamna ca deja poti sa iti faci codite impletite?

| Klandestin explică:

Mersi bmcriss, faza cu sa nu dau invers nu am stiut-o, dadeam invers, creezand ca asa o sa inceapa mai greu sa creasca

| VasileLionofAtlantic a răspuns:

Incearca Venus.