| Oanna96 a întrebat:

uitati aici un site cu un catalog avon. http://www.avon-cosmetice.com/......1-17082011 pe ultima pagina sunt niste lacuri de unghii. vreau si eu sa-mi i-au unul si nu stiu ce culoare mi se potriveste.deci ce culoare as putea sa imi iau tinand cont ca sunt bruneta:X?

2 răspunsuri:
| TellMeWhy a răspuns:

Pai fiind bruneta iti voi propune niste culori calde de vara.
Portocaliu,
Mov,
roz
Albastru
galben
Poti pune si verde. vine minunat cu parul` brunet
Succes~!

| Oanna96 explică:

N-ai nici cea mai mik idee ce lac de unghii se potriveste brunetelor. portocaliu, rozul, albastrul si galbenul sta chiar foarte urat.