| CristeaAnna a întrebat:

Uite cum sta treaba.
Eu il plac pe un baiat alin, suntem prietenii de cand eram mici.Mie de atunci mi-a placut de el ne intelegem foarte bine si avem multe lucruri in comun mai pe scurt ne-am potrivi de minune! Eu am 16 ani el are 18, de 3 ani se comporta cu mine altfel si imi place dar uneori ma enerveaza, Uneori imi pune mana pe fund, tate o data a incercat sa ma sarute iar eu am fost prea timida si speriata pentru ca eu nu am stiut cum sa reactionez pentru ca imi place mult si tin la el enorm si cand sunt cu el nu prea stiu ce fac, cum sa ma comport si atunci l-am respins..nu a mai vorbit cu mine 2 zile, dupaceea totul a fost la normal.
Vara aceasta iar m-a pipait si uneori imi trimitea sms-uri de gen :,, Ai vrea sa o facem? " Si i-am zis ca Nu de multe ori dar el tot a insistat..si intr-o seara am stat cu el afara si tot imi punea mana pe tate si imi zicea ca : hai nu ai vrea sa o facem?! si i-am zis ca Nu si s-a suparat si a plecat.
Uneori nu se comporta cu mine asa, uneori e un prieten adevarat si de treaba puteam sa-i spun orice si nu se supara!
Nu stiu ce sa fac, eu as vrea sa am o relatie cu el sau sa ramanem doar prietenii fara fazele alea.
Ce credeti? Eu cred ca vrea doar sex! straight face
Si daca se va mai comporta asa cred ca prietenia noastra se va duce pe apa zambetei!
Eu tin la el...si sufar un pic si cred ca daca m-ar fi iubit m-ar fi asteptat mai 2, 3 ani?!
Nu stiu ce sa zic, nu stiu ce sa cred, ce sa fac! sad
Voi ce sfaturi imi dati? Ce credeti? Dau funda!

Scuze ca v-am plictisit atata cu povestea mea banala!

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Asta nu ne place sa asteptam happy mai ales 2-3 ani? ne omorâţi de-abinelea laughing Lasal sa astepte ca o sa se sature de tine si o sa caute in alta parte ceea ce tu nu i-ai oferit.bad luck happy

| diwa a răspuns:

Da, vrea doar sex, e absolut clar! Se pare ca nici macar nu vrea sa incerce o relatie cu tine, nu-l interesezi decat fizic si atat. Un astfel de baiat nu te merita si nu merita ca tu sa suferi dupa el, atata timp cat el nu se gandeste la tine, nu vrea sa te cunoasca sa vada cum esti tu ca om si etc. Parerea mea sa rupi orice legatura cu el (pentru ca nici ca prieten nu-l interesezi, decat fizic) si sa-l ignori