| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat ma place dar eu nu il plac adica nu ca nu-l plac imi pare simpatic si ma bucur ca ma place, dar nu sunt sigura de acest lucru. De cand l-am cunoscut din gura fostelor lui am auzit doar ca si-a batut joc. I-am zis ca nu ma comb cu cineva care sa isi bata joc de mine si mi-a zis ca nu isi bate joc ca e pe bune. Nu stiu ce sa fac. I-am zis ca nu il plac dar nu intelege. Apropo nu e in ţară.

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Spune-i ca il vezi ca pe un prieten si nimic mai mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna gen stalker...
O avea vreo obsesie cu tine sau ceva daca nu intelege ca nu iti place de el.
Toate fostele spun asta despre fostii lor, dar nu poti fi sigura ca el nu minte.

| Anonim597 a răspuns:

In unele relatii si-a batut joc asta stiu sigur..si mi-ar placea sa fiu cu el dar stiu ca daca nu imi convine ceva peste o saptamana ma despart de el si nu as vrea sa ii frng inima daca chiar ma place