| anutza_6872 a întrebat:

Un baiat ma place si ma tot intreaba daca il plac si eu. Mie imi este simpatic, dar nu il plac.Cum pot sa ii explic ca nu este momentul acum?

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Explica`i ca tii la el ca la un prieten, ca nu poti simtii nimic mai mult pentru el, decat asta... Daca te place ii spui sa te astepte si sa nu faca presiuni asupra ta!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Trebuie sa-i spui pur si simplu, altfel nu va intelege...

| MirEla_6248 a răspuns:

Ti-am zis... daca vrei ii zis eu drept in fata, desi o sa se rasteasca la mine, dar nu mi-e frica de el...nu stii ca ieri credea ca il placlaughing? Asa, ii zic eu maine kiss [ce nu fac eu pentru. tine tongue] P.S. I'm Mirela kiss

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Spune-i ca nu il placi happy