| SwettyCat a întrebat:

Buna TPU... un baiat ma place si nu stiu cum sa fac sa nu ma mai placa. Voi cum faceti ca un baiat sa nu va mai placa? Ofer funda!:*

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate o discutie sincera cu el in care sa-i explici ca sentimentele tale nu sunt in acord cu ale lui. Incearca sa nu il jignesti sau sa-i ranesti sentimentele.

| hunterpainting a răspuns:

Poti sa-i faci cunostinta cu o fata(sau mai multe) care sa il faca sa uite ca existi.
De la 10 fete in sus e garantat rezultatul.

| greatLOL a răspuns:

Heei.smugPoi uite asa:X:Te duci la el, ii spui ca esti ocupata(ca ai pe altu', o sa fie gelos da o sa'i treaca:Xlaughing)Si dup-aia ai sa vezi ca nu o sa te mai placa.Simplu,nu?

| loveyouidiot a răspuns:

Explica-i ca nu va fi niciodata nimic intre voi si ca se amageste degeaba...sau pur si simplu ignora-l, probabil va trece de la sine