| LLLLLLLL a întrebat:

un cunoscut a pus niste poze pe facebook in care apar si eu. as vrea sa stiu daca exista vreo modalitate sa le scot de acolo fara sa ii spun lui sa o faca?!
multumesc, fundahappy

2 răspunsuri:
| laure_3087 a răspuns:

Iti spun eu ca nu poti sai stergi pentru ca este contul lui. Ai putea sa intri in contul lui si sa ii le stergi altfel nu. Fundita?

| mihaiandrei23 a răspuns:

Nu prea cred ca ai cum sa stergi tu pentru ca este pe contul lui. el este cel care o poate face. daca te deranjeaza asa tare poti sa-i spui frumos sa le stearga din motive diverse.