| MyTzZy a întrebat:

URGENT! Am mai multi prieteni la clasa a 8-a. Stiti probabil de acele tricouri pe care le fac cei care sunt a 8a sh a 12a. Vreau si eu niste idei. Ce sa scriu.Pe unele mi-am scris numele sh "Succes" dar vreau sh ceva...statusuri, citate ceva? Msk mult:*:* fundita maree=votuletz:*

Răspuns Câştigător
| Aniiia a răspuns:

Pai eu am vazut chiar ieri un baiat care a terminat cls 12a si am vazut ca pe tricoul alb erau scrise numele colegilor lui.semnaturi,fa si tu asa si eu vreau sa-mi fac asa, spune-le colegilor sa-si scrie numele cu pix permanent

1 răspuns:
| Alexutza0802 a răspuns:

Pai de exemplu eu am avut anul trecut un tricou mov:X pe spate era scris''Promotia 2006-2010 Clasa VIII C'' iar pe fata in dreapta sus Scoala Generala Nr 70! Succes:X