| NaddyCool a întrebat:

URGENT!
Am pus acum 3 saptamani oua de gaina la incubator si ieri au iesit puii
Problema e ca unul din pui nu poate sa mearga...si daca ati mai patit spuneti-mi si mie ca sa ii fac.ca nu il pot invata sa mearga.ar fi stupidlaughing
pentru ca nu poate sa stea pe picioare.
funda:d
scuze categoria

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

La fel am pus si eu oua de gaina la incubator si acum 3-4 zile au iesit puii.Se mai intampla sa iese si cate unul asa...nu stiu din ce cauza dar mi s-a intamplat si mie.Nu ai ce sa ii mai faci acelui pui.Nu ai cum sa il inveti sa mearga.Asa o sa ramana tot restul vietii luilaughing.Nu ai de ce sa te alarmezi!laughing

1 răspuns:
| NaddyCool explică:

Stiu,nu e prima oara cand mi se intampla
Anii trecuti i-am lasat asa si mi-au murit
Doar ca ma gandeam ca poate exista vreo metoda ca sa il fac sa meargabig grin