| BluLăvzIu a întrebat:

Urgent! Am vazut niste poze pe un fan club [unui mebru din La-La -Band] poze cu 5, 6 dintre cativa membrii la-la-band cand erau copii.Stie cineva unde pot gasi poze cu toti cand erau mici? Daca nu gasiti cu toti macar cu cei mai importanti.Adica Ioana, Andrei, Cristi, Anca Sara Vlad Dima Monica etc.Plz! La-la Funda! Link

Răspuns Câştigător
| Denny_Dennisuka_1995 a răspuns:

Http://4everlalabandfan.sunphoto.ro/Before_lala_band sunt doar cativa...imediat ce gasesc cu ceilalti iti dau linkul!

1 răspuns:
| Denny_Dennisuka_1995 a răspuns:

Http://www.protvmagazin.ro/......-copilarie mai e si asta....aici sunt cei mai importanti...promit ca mai caut!