| Andreas23 a întrebat:

Buna TPU urgent cum sterg mesajele primite pe facebook? Funda la primul bun!

Răspuns Câştigător
| ioana1600 a răspuns:

Buna! dai la mesaje, dai click pe conversatia pe care vrei sa o stergi si scrie undeva sus ACTIUNI dai acolo dai sterge mesaje si apoi marchezi cu sageata ce vrei sa stergi. daca vrei sa stergi toate conversatia respectiva dai sterge tot! :* succes

6 răspunsuri:
| Dianananahalfpastee a răspuns:

Dai click pe mesaj, iti apare tot mesajul detaliat si apoi dai delete(sterge)... fundita? puppy dog eyes

| RyanGeorge a răspuns:

Daca inca nu va merge am facut un mic tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=1-8q8bHZrdE

| Alexandraaa04 a răspuns:

Pai dai la mesaje si daca vrei sa stergi un anumit mesaj dai clic pe el si dai la actiuni pe stergere mesaj. sper ca te'a ajutat :*

| Andreas23 explică (pentru Alexandraaa04):

Scuze Alexandraaa04 dar ioana1600 a raspuns mai repede!

| Alexandraaa04 a răspuns (pentru Andreas23):

Oricumm nu am facut'o pentru funda happy

| YoDjSeby a răspuns:

La mes :? sau pe facebook? pe mes e sus unde selectezi si dai delete!: