| euuuuuuuuuuuu a întrebat:

Buna TPU:*

v-am mai povestit eu de un baiat bla bla blabig grinaia cu care vorbea l tel era gagiksa dar s-au despartit de mult timp, acum cateva zile mi-a spus ca ma iubeste, iar eu i-am spus ca e destul de simpatic, baiatul acesta a auzit mai multe chestii cum ca eu as fi vorbit de el si de cine a stat... m-a intrebat iar eu bineinteles ca am negat, am cam vorbit de el dar doar in moduri bune...am vorbit cu el mult timp pe mess mai ales ca el ma baga in seama primul, dupa am avut o conversatie cam ciudata, mi-a spus de chestiile pe care le-a auzit si i-am explicat cate ceva, parea sa fi inteles, dar a 2 zi nu mai m-a bagat in seama si nu stiu ce s-a intamplat, l-am sunat sa ii spun la multi ani si daca vrea sa ne plimbam cu masina, dar a spus ca are trebuie, si eu l-am crezut. apoi l-am vazut cu masina cu niste baieti radea si m-a claxonat, de-asemenea dadea flashuri.

Azi mi-a dat un msg cu la multi ani bla bla bla...doar atat, si nu stiu cum sa il fac sa vorbeasca iar cu mine ca eu am inceput groaznic sa tin la el si chiar il iubesc, ce ar trebui sa ii spun? nu ca il iubesc, ca eu sunt cam timida si nu prea am cumhappy

fundalove struck

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heilove struck! Ce poveste interesanta ailove struck! Poi...ar trebuii sa incerci sa afli ce ii place lui(hobby-uri, muzica, sport), iar apoi, roaga-l sa iesiti prin parc.Nu stiu, adu' vorba de chestiile pe care le-ai aflat si ve-ti incepe sa fiti mai deschisi.Cum aflii acele lucruri? Simplu:Intrebi unul din prietenii sai sau daca are hi5 sau conturi pe alte site-uri si are informatii despre el. Daca aduce vorba despre ca cica tu la-ii vorbit pe la spate ii spui ca tu tiii mult la el si ca nu ii poti face una ca asta. Apropo:daaca afli canu-i place in parc sau nu-ti place nici tie alegeti unde vreti voi (eu v-am dat doar un exemplu). Mult bafta!love strucklove strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Incearca sa-l faci sa inteleaga ca il iubesti