| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU v-as multumi mult daca ma ajutati si pe mine deci mie imi place de un baiat eu am 15 ani el are 19 ani si imi place de el si avem cateva lucruri in comun are numarul meu dar eu nu il am pe al lui si cand am inceput clasa a 9 el a fost acolo la fostul sau liceu (el a terminat eu am intrat) si a zis ca vroia sa ma vada dar nu m-a gasit in fine tin mult la el si mai vorbim uneori dar intrebarea este cum sa ii spun ca il plac imi este foarte rusine de el si si imi este teama ca se va supara pe mine. ma ajutati va rog dar fara sa radeti sad?

Răspuns Câştigător
| xCarol a răspuns:

Pai cand are nevoie de ceva il ajuti, cand trece printr-o perioada proasta ii esti alaturi si chestii de genu :*

4 răspunsuri:
| xCarol a răspuns:

Buna
Sfatul meu este : sa prinzi curaj, sa ii spui si daca nu ai atata curaj sa ii spui arata-i asta prin fapte :* Mult succes.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru xCarol):

Multumesc am incercat sa ii zic de multe ori dar nu pot si ce fapte as putea face ca sa ii arat ce simt? multumesc

| xCarol a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Pai cand are nevoie de ceva il ajuti, cand trece printr-o perioada proasta ii esti alaturi si chestii de genu :*

| melissadulcika a răspuns:

Pai spune-i cine stie care iti va fi norocul

| fufutz a răspuns:

Pa cred ca cea mai buna solutie este sa-i spui totul asa cum este
Si atunci vei vedea daca si el te place bineinteles dupa reactia lui