| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va cer ajutorul pentru ca nu stiu ce sa mai fac in legatura cu. "viata mea". Ma simt nespus de singur.Cu parinti ma cert cam tot timplul din motive destul de banale dar ei incep cearta.Asta e doar prima problema

a doua. este ceva mai complicata:
-Imi place f mult de o fata. pot sa spun ca o iubesc.ne cunoastem din a 3-a si suntem f Buni preteni vb in fiecae pauza la scoala. etc, pe strada nu ne intalnim. ea m-a placut pe a 3-a mi-a zis ea intr-o conversatie, nu mai stiu ce conversatie era da mi-a zis.Am inceput sa o plac foarte mult. ea intre timp sia facut un prienten de 18 ani. ea are 14 ani si stau tot timpul impreuna.sunt "iubiti". pana acum de paste acel baiat de 18 ani il uram complet fara sa il cunosc daca l-am cunoscut azi avem f multe in comun este f de treaba dar nu il spupport pentru sta cu fata pe care o iubesc dar nu-i pot spune.sunt f rusinos si poate near strica prietenia. exista sanse ca acea fata sa stea cu acel baiat de 18 ani doar pentru ca el deste mai mare si este un baiat mai cu caracter? va rog ajutati-ma. Dau funda. va rog sunt disperatsad

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

Mai asteapta ptn nu va dura mult pana la fericirea tawinking nu sunt sanse foarte mari ca ei sa ramana impreuna, pana la urma se va intampla...Iar in acel moment nu o intreba direct mai ast cateva zile dar intre timp stai cu ea intelegei problemele si discuta... Sper sa te fi ajutat da-mi niste pm-uri cu noutati poate te mei pot ajuta.

1 răspuns:
| dOryana_1162 a răspuns:

Dany ma uimesti happy. >; d