| Dannys1 a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma am o problema mare cu pc sa incep asa in primul rand imi iese din toate jocurile, si se restarteaza singur apare monitorul albastru cu erroarea :a problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer va rog daca stie careva sa ma ajute add daca vreti hiph0p67

Răspuns Câştigător
| Arekandera a răspuns:

Incearca sa reformatezi partitiile.

2 răspunsuri:
| WooppS a răspuns:

In primul rand schimba windowsu...probabil ai un virus mare in pc

| Dannys1 explică:

Am schimbat si windows'ul de n ori si tot degeaba de ani de zile o duc asa