| 1112 a întrebat:

Buna TPU.sad. va rog ajutati.ma.
aseara am fost la o petrecere. si acolo a fost si un baiat de care imi placea de mai mult timp. dar nu i-am zis niciodata ce simt. si aseara s-a imbatat si nu stiu cum. stateam pe scaun si m-a luat in brate si m-a pus la perete si a inceput sa ma sarute. si eu i-am raspus tot asa. si tot am continuat si nu mi-am dat seama ce face. si ma muscat pe tot gatul.sad. si se vede chiar urat. ce pot face sa acopat? am incercat cu o esarfa dar am si mai jos de gat si nu pot sa imi iau acum vara bluze pe gat.crying. mama nu stie. oare cat timp o sa am asa?sad. cu fond de ten nu pot acoperii ptk pielea nu respira asa si mai greu trecesad.
credeti ca acel baiat chiar ma place?love struck.
va rog ajutati.ma:*.
multumesc mult.love struck

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Încearcă să le acoperi cu nişte fond de ten, s-ar putea să funcţioneze.
Iar în ceea ce-l priveşte pe acest băiat, înclin să cred că nu te place cu adevărat. În primul rând, era beat. În al doilea rând, a făcut totul din senin, fără să gândească prea coerent.
Încearcă să discuţi cu el când nu are starea asta şi vezi cum reacţionează. Dacă se comportă deschis cu tine în continuare, s-ar putea să ai o şansă.

5 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai nu te place. cand e lumea beata asa face. laughing.

| Pιтιкa a răspuns:

Buna,fata incearca sa-ti dai cu crema de galbenelehee hee

| 1112 explică:

Cu fond de ten nu e bine. ca trece mai greusad. ca pielea nu respira.straight face

| StillRuxi a răspuns:

Nu se acopera cu fond de ten, crede-ma. laughing cat despre baiat. nu, nu cred ca te place. banuiesc ca nu asta voiai sa auzi.

| pati_7095 a răspuns:

Se poate acoperi cu fond de ten dar nu stiu cat de bine.In functie de cat de tare te-a muscat, o sa iti treaca in 2-3 zile.Nu trebuia sa il lasi sa te muste :-s dar de acum fapta e consumata, incearca cu fond de ten si vezi daca se acopera :*